Hopp til innhold
Xtorm Solar Charger 5000 powerbank

Xtorm

Xtorm Solar Charger 5000 powerbank

579 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 579 kr eller lavere 60 av siste 60 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Xtorm Solar Charger 5000 powerbank billigst hos Elkjøp til 579 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 0 butikker. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 579 kr.

Sist oppdatert 25. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

0 butikker

Kapasitet: 5000 mAh. 1,1W solcellepanel. USB-C og USB-A-porter

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Elkjøp
Utsolgt

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 579 kr
Snitt: 579 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 579 kr
Snitt: 579 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 579 kr
Snitt: 579 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Xtorm Solar Charger 5000 powerbank billigst?

    Den laveste prisen er 579 kr hos Elkjøp.

  • Har prisen på Xtorm Solar Charger 5000 powerbank gått ned?

    Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Xtorm Solar Charger 5000 powerbank?

    579 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på Xtorm Solar Charger 5000 powerbank?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 579 kr, og 579 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Xtorm Solar Charger 5000 powerbank nå?

    Ja. Historisk laveste pris.

Lignende produkter