Hopp til innhold
Anbefalt i Beste hudpleieprodukter 2026
Womn Dry & Fresh Powder 100 g

Womn

Womn Dry & Fresh Powder 100 g

165 kr
Bra tid å kjøpe

Prisen er under gjennomsnittet

Ifølge Prisjakten.no er Womn Dry & Fresh Powder 100 g billigst hos Lyko til 165 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 131 kr. Snittprisen siste 90 dager er 167 kr.

Sist oppdatert 25. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Womn Dry & Fresh Powder er et talkumfritt kroppspudder som motvirker fukt, gnagsår og lukt. Perfekt for områder der huden utsettes for svette og friksjon, som i lysken, under brystene, mellom lårene og rumpa. Holder huden tørr, fresh og beskyttet mot gnagsår hele dagen. Ideell å bruke på varme dager, under trening eller som en del av din daglige kroppspleierutine. Formelen er vegansk, basert på maisstivelse og inneholder over 99 % naturlige ingredienser, inkludert havreekstrakt kjent for sine antiinflammatoriske og beroligende egenskaper. Mild og fresh duft. - Pudder som motvirker fukt, gnagsår og lukt- Holder huden tørr og fresh- Mild og behagelig duftPasser for sensitiv hud. Produsert i Hellas.Bruk:Påfør ved behov.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Lyko
På lager

Utsolgt

NordicFeel
Utsolgt

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 165 kr
Snitt: 167 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 131 kr
Snitt: 170 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 131 kr
Snitt: 169 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Womn Dry & Fresh Powder 100 g billigst?

    Den laveste prisen er 165 kr hos Lyko.

  • Hvor mange butikker selger Womn Dry & Fresh Powder 100 g?

    2 butikker selger Womn Dry & Fresh Powder 100 g: Lyko, NordicFeel.

  • Har prisen på Womn Dry & Fresh Powder 100 g gått ned?

    Prisen har økt 35 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.

  • Hva er laveste pris på Womn Dry & Fresh Powder 100 g?

    Den laveste prisen vi har registrert er 131 kr. Akkurat nå er laveste pris 165 kr.

  • Hva er normal pris på Womn Dry & Fresh Powder 100 g?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 167 kr, og 169 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Womn Dry & Fresh Powder 100 g nå?

    Ja. Prisen er under gjennomsnittet.

Lignende produkter