Hopp til innhold
WiZ taklampe 929003226901

Wiz

WiZ taklampe 929003226901

1 589 kr
Vent litt

Prisen er noe over gjennomsnittet

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 1 589 kr eller lavere 34 av siste 34 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er WiZ taklampe 929003226901 billigst hos Elkjøp til 1 589 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 0 butikker. Laveste pris vi har registrert er 1 160 kr. Snittprisen siste 90 dager er 1 576 kr.

Sist oppdatert 30. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

0 butikker

32 Watt, 3800 lm. WiFi-tilkoblet. Kan dimmes

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Elkjøp
Utsolgt

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 1 160 kr
Snitt: 1 576 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 1 160 kr
Snitt: 1 576 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 1 160 kr
Snitt: 1 576 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er WiZ taklampe 929003226901 billigst?

    Den laveste prisen er 1 589 kr hos Elkjøp.

  • Har prisen på WiZ taklampe 929003226901 gått ned?

    Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på WiZ taklampe 929003226901?

    Den laveste prisen vi har registrert er 1 160 kr. Akkurat nå er laveste pris 1 589 kr.

  • Hva er normal pris på WiZ taklampe 929003226901?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 1 576 kr, og 1 576 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe WiZ taklampe 929003226901 nå?

    Prisen ligger prisen er noe over gjennomsnittet akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.

Lignende produkter