Anbefalt i Beste vaskemaskin 2026

Whirlpool
Whirlpool vaskemaskin FFB 8489 WV EE (8 kg)
2 987 kr7 487 kr-60%
Historisk lavtBra tid å kjøpe
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er Whirlpool vaskemaskin FFB 8489 WV EE (8 kg) billigst hos Elkjøp til 2 987 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 0 butikker. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 3 630 kr.
Sist oppdatert 4. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
0 butikker
Sentrifugehastighet: 1400 o/m. 6th Sense-teknologi. FreshCare+-system
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Whirlpool vaskemaskin FFB 8489 WV EE (8 kg) billigst?
Den laveste prisen er 2 987 kr hos Elkjøp.
Har prisen på Whirlpool vaskemaskin FFB 8489 WV EE (8 kg) gått ned?
Ja, prisen har gått ned 4 000 kr de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Whirlpool vaskemaskin FFB 8489 WV EE (8 kg)?
2 987 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Whirlpool vaskemaskin FFB 8489 WV EE (8 kg)?
Snittprisen de siste 90 dagene er 3 630 kr, og 4 411 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Whirlpool vaskemaskin FFB 8489 WV EE (8 kg) nå?
Ja. Historisk laveste pris.



