
Waterclouds
Waterclouds Styling Instant Heat Protection 150ml
29% over snittprisen siste 30 dager
Ifølge Prisjakten.no er Waterclouds Styling Instant Heat Protection 150ml billigst hos Lyko til 219 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 110 kr. Snittprisen siste 90 dager er 168 kr.
Sist oppdatert 9. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Beskyttende, flokeløsende og beriket varmespray egnet for alle hårtyper, som gir fullstendig varmebeskyttelse. Den avanserte formelen inneholder arganolje, Provitamin-B, proteiner og andre beskyttende ingredienser for å forhindre skade fra varmeverktøy, samtidig som den bidrar til å gi lett volumstyling og optimal glans. Utmerket ved bruk av alle varmeverktøy som hårføner, rettetang og krølltang. Instant Heat Protection forebygger et stivt og sprøtt resultat med fargebevarende egenskaper og UV-beskyttelse.Bruk: På tørt eller håndkletørt hår, påfør produktet seksjon for seksjon og bruk deretter varmeverktøy. Tips: Beach look: For en luftig beach look, påfør i håndkletørt hår samtidig som du former håret med en rundbørste og hårføner. Spray i seksjoner og krøll håret med en krølltang uten å bruke klypen. Resultatet er luftig, naturlig og bølgete strandhår. For ekstra glans og beskyttelse: Før du føner, påfør Waterclouds Repair Argan Oil Serum og spray deretter Instant Heat Protection på
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Waterclouds Styling Instant Heat Protection 150ml billigst?
Den laveste prisen er 219 kr hos Lyko.
Har prisen på Waterclouds Styling Instant Heat Protection 150ml gått ned?
Prisen har økt 55 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.
Hva er laveste pris på Waterclouds Styling Instant Heat Protection 150ml?
Den laveste prisen vi har registrert er 110 kr. Akkurat nå er laveste pris 219 kr.
Hva er normal pris på Waterclouds Styling Instant Heat Protection 150ml?
Snittprisen de siste 90 dagene er 168 kr, og 182 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Waterclouds Styling Instant Heat Protection 150ml nå?
Prisen ligger 29% over snittprisen siste 30 dager akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.

