
Viterna
Viterna Glutamine Vegan Bag 300 g
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er Viterna Glutamine Vegan Bag 300 g billigst hos Lyko til 202 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 202 kr.
Sist oppdatert 9. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Viterna Ignited Glutamine inneholder 100 % rent Loglutamin i pulverform en av kroppens mest forekommende aminosyrer som spiller en viktig rolle i muskelrestitusjon, immunforsvar og tarmhelse. Glutamin brukes ofte ved intens trening for å støtte restitusjon og redusere muskelnedbrytning.Produktet er helt uten tilsetninger, smak eller sukker perfekt å blande i din favorittdrikk.Fordeler:5000 mg Loglutamin per måleskje100 % rent LoglutaminpulverStøtter restitusjon og immunforsvarNøytral smak og lett å blandeBruk:Bland 1–3 måleskjeer (ca. 4 g per skje) fordelt utover dagen. Anbefalt daglig dose må ikke overskrides.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Viterna Glutamine Vegan Bag 300 g billigst?
Den laveste prisen er 202 kr hos Lyko.
Har prisen på Viterna Glutamine Vegan Bag 300 g gått ned?
Ja, prisen har gått ned 13 kr de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Viterna Glutamine Vegan Bag 300 g?
202 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Viterna Glutamine Vegan Bag 300 g?
Snittprisen de siste 90 dagene er 202 kr, og 240 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Viterna Glutamine Vegan Bag 300 g nå?
Ja. Historisk laveste pris.



