Hopp til innhold
Anbefalt i Beste hudpleieprodukter 2026
Vitaprana Lion's Mane 500mg 100pcs

Vitaprana

Vitaprana Lion's Mane 500mg 100pcs

269 kr
Bra tid å kjøpe

Prisen er under gjennomsnittet

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 269 kr eller lavere 32 av siste 32 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Vitaprana Lion's Mane 500mg 100pcs billigst hos Bodystore til 269 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 246 kr. Snittprisen siste 90 dager er 269 kr.

Sist oppdatert 25. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Vitaprana Lion's Mane 500mg gir standardisert ekstrakt av fruktkropp uten unødvendige ingredienser, for naturlig velvære.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Bodystore
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 269 kr
Snitt: 269 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 246 kr
Snitt: 261 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 246 kr
Snitt: 261 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Vitaprana Lion's Mane 500mg 100pcs billigst?

    Den laveste prisen er 269 kr hos Bodystore.

  • Har prisen på Vitaprana Lion's Mane 500mg 100pcs gått ned?

    Ja, prisen har gått ned 20 kr de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Vitaprana Lion's Mane 500mg 100pcs?

    Den laveste prisen vi har registrert er 246 kr. Akkurat nå er laveste pris 269 kr.

  • Hva er normal pris på Vitaprana Lion's Mane 500mg 100pcs?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 269 kr, og 261 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Vitaprana Lion's Mane 500mg 100pcs nå?

    Ja. Prisen er under gjennomsnittet.

Lignende produkter