
Viamax
Viamax Water Glide 70 ml
Prisen er under gjennomsnittet
Ifølge Prisjakten.no er Viamax Water Glide 70 ml billigst hos Lyko til 175 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 139 kr. Snittprisen siste 90 dager er 172 kr.
Sist oppdatert 18. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Viamax Water Glide er et svenskprodusert, vannbasert glidemiddel som fremmer naturlig fuktighet, og er superpopulært og ettertraktet. Water Glide gir en naturlig glid med vann og Aloe Vera som også helbreder og fukter. Ph-verdien er den samme som i kvinnens underliv. Når vannet fordamper, etterlater det ingen klebrighet, bare en kjølende og fuktighetsgivende følelse. Glidemiddelet flekker ikke på stoff, er lett å vaske bort og etterlater ingen spor. Kan brukes med kondom og sexleketøy. Har umiddelbar effekt. Produktet inneholder ikke parabener, glyserin eller parfyme. Viamax Water Glide er registrert hos legemiddelverket som et medisinsk teknisk produkt. Bruk påføres etter behov.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Viamax Water Glide 70 ml billigst?
Den laveste prisen er 175 kr hos Lyko.
Har prisen på Viamax Water Glide 70 ml gått ned?
Prisen har økt 27 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.
Hva er laveste pris på Viamax Water Glide 70 ml?
Den laveste prisen vi har registrert er 139 kr. Akkurat nå er laveste pris 175 kr.
Hva er normal pris på Viamax Water Glide 70 ml?
Snittprisen de siste 90 dagene er 172 kr, og 185 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Viamax Water Glide 70 ml nå?
Ja. Prisen er under gjennomsnittet.

