Hopp til innhold
Anbefalt i Beste hudpleieprodukter 2026
Versace Bright Crystal Body Lotion 200ml

Versace

Versace Bright Crystal Body Lotion 200ml

498 kr
Bra tid å kjøpe

Prisen er under gjennomsnittet

Ifølge Prisjakten.no er Versace Bright Crystal Body Lotion 200ml billigst hos Parfym.no til 498 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 2 butikker. Laveste pris vi har registrert er 329 kr. Snittprisen siste 90 dager er 524 kr.

Sist oppdatert 20. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

2 butikkerPrisrange: 498 kr545 kr

Versace Bright Crystal er en herlig body lotion som har en deilig og naturlig duft. Den symboliserer Versace-kvinnen, som er sterk og sikker på sin sjarm; sensuell, feminin og alltid glamorøs.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Parfym.no
På lager
Lyko
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 436 kr
Snitt: 524 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 427 kr
Snitt: 515 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 329 kr
Snitt: 510 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Versace Bright Crystal Body Lotion 200ml billigst?

    Den laveste prisen er 498 kr hos Parfym.no.

  • Hvor mange butikker selger Versace Bright Crystal Body Lotion 200ml?

    2 butikker selger Versace Bright Crystal Body Lotion 200ml: Parfym.no, Lyko.

  • Har prisen på Versace Bright Crystal Body Lotion 200ml gått ned?

    Ja, prisen har gått ned 71 kr de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Versace Bright Crystal Body Lotion 200ml?

    Den laveste prisen vi har registrert er 329 kr. Akkurat nå er laveste pris 498 kr.

  • Hva er normal pris på Versace Bright Crystal Body Lotion 200ml?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 524 kr, og 510 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Versace Bright Crystal Body Lotion 200ml nå?

    Ja. Prisen er under gjennomsnittet.

Lignende produkter