Hopp til innhold
Anbefalt i Beste hudpleieprodukter 2026
Valentino Vendetta Donna Eau de Parfum 90 ml

Valentino

Valentino Vendetta Donna Eau de Parfum 90 ml

424 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Ifølge Prisjakten.no er Valentino Vendetta Donna Eau de Parfum 90 ml billigst hos Bangerhead til 424 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 2 butikker. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 744 kr.

Sist oppdatert 23. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

2 butikkerPrisrange: 424 kr1 015 kr

På Bangerhead finner du blant annet Valentino Vendetta Donna 10 ml. ✓Gratis frakt over 399 kr ✓Raske leveranser ✓Autorisert forhandler

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Bangerhead
På lager
Kicks
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 424 kr
Snitt: 744 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 424 kr
Snitt: 744 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 424 kr
Snitt: 744 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Valentino Vendetta Donna Eau de Parfum 90 ml billigst?

    Den laveste prisen er 424 kr hos Bangerhead.

  • Hvor mange butikker selger Valentino Vendetta Donna Eau de Parfum 90 ml?

    2 butikker selger Valentino Vendetta Donna Eau de Parfum 90 ml: Bangerhead, Kicks.

  • Hva er laveste pris på Valentino Vendetta Donna Eau de Parfum 90 ml?

    424 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på Valentino Vendetta Donna Eau de Parfum 90 ml?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 744 kr, og 744 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Valentino Vendetta Donna Eau de Parfum 90 ml nå?

    Ja. Historisk laveste pris.

Lignende produkter