Våkner om natten og vil noe annet: roman
31% over snittprisen siste 30 dager
Ifølge Prisjakten.no er Våkner om natten og vil noe annet: roman billigst hos Bokkilden til 199 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 149 kr. Snittprisen siste 90 dager er 152 kr.
Sist oppdatert 26. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Bok - Paperback. Aller helst ville forfatteren av denne boken skrevet en kjærlighetsroman, en fortelling om det som skjer etterpå - når alle de som en gang fikk hverandre, begynner å miste hverandre.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Våkner om natten og vil noe annet: roman billigst?
Den laveste prisen er 199 kr hos Bokkilden.
Har prisen på Våkner om natten og vil noe annet: roman gått ned?
Prisen har økt 50 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.
Hva er laveste pris på Våkner om natten og vil noe annet: roman?
Den laveste prisen vi har registrert er 149 kr. Akkurat nå er laveste pris 199 kr.
Hva er normal pris på Våkner om natten og vil noe annet: roman?
Snittprisen de siste 90 dagene er 152 kr, og 152 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Våkner om natten og vil noe annet: roman nå?
Prisen ligger 31% over snittprisen siste 30 dager akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.

