Anbefalt i Beste PlayStation-spill 2026

Wendros
TY the Tasmanian Tiger HD (PS4)
319 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe
Historisk laveste pris
Lokkepris-vakt: Prisen har vært 319 kr eller lavere 77 av siste 77 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.
Ifølge Prisjakten.no er TY the Tasmanian Tiger HD (PS4) billigst hos Elkjøp til 319 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 0 butikker. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 319 kr.
Sist oppdatert 25. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
0 butikker
Plattform. Utforsk den australske ødemarken. Til PlayStation 4
Ofte stilte spørsmål
Hvor er TY the Tasmanian Tiger HD (PS4) billigst?
Den laveste prisen er 319 kr hos Elkjøp.
Har prisen på TY the Tasmanian Tiger HD (PS4) gått ned?
Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på TY the Tasmanian Tiger HD (PS4)?
319 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på TY the Tasmanian Tiger HD (PS4)?
Snittprisen de siste 90 dagene er 319 kr, og 319 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe TY the Tasmanian Tiger HD (PS4) nå?
Ja. Historisk laveste pris.

_756621_normal.webp)

