
Ferm Living
Tumbled champagnekjøler, Rustfritt stål
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er Tumbled champagnekjøler, Rustfritt stål billigst hos Tilbords til 209 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 999 kr.
Sist oppdatert 9. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Tumbled champagnekjøler fra Ferm Living er laget i 100 % rustfritt stål med en karakteristisk, tumlet overflate. Champagnekjøleren rommer rikelig med is og flere flasker samtidig som den stabile foten gir trygg plassering på bord eller serveringsvogn. Den klassiske formen kombineres med skandinavisk minimalisme og skaper en elegant vinservering ved fest, middag eller høytid. Den slitesterke konstruksjonen gjør champagnekjøleren til en langvarig favoritt for å holde drikker avkjølt med stil. En dekorativ og praktisk detalj for moderne borddekking.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Tumbled champagnekjøler, Rustfritt stål billigst?
Den laveste prisen er 209 kr hos Tilbords.
Har prisen på Tumbled champagnekjøler, Rustfritt stål gått ned?
Ja, prisen har gått ned 1 503 kr de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Tumbled champagnekjøler, Rustfritt stål?
209 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Tumbled champagnekjøler, Rustfritt stål?
Snittprisen de siste 90 dagene er 999 kr, og 999 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Tumbled champagnekjøler, Rustfritt stål nå?
Ja. Historisk laveste pris.