
Trakt -sett
Prisen er under gjennomsnittet
Ifølge Prisjakten.no er Trakt -sett billigst hos Plantasjen til 150 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 105 kr. Snittprisen siste 90 dager er 145 kr.
Sist oppdatert 27. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Flasketrakt i 100% rustfritt stål som gjør det enkelt å fylle på saft o.l. på flasker med smal hals. Sett med 3 størrelser. Kan vaskes i oppvaskmaskin.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Trakt -sett billigst?
Den laveste prisen er 150 kr hos Plantasjen.
Har prisen på Trakt -sett gått ned?
Prisen har økt 45 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.
Hva er laveste pris på Trakt -sett?
Den laveste prisen vi har registrert er 105 kr. Akkurat nå er laveste pris 150 kr.
Hva er normal pris på Trakt -sett?
Snittprisen de siste 90 dagene er 145 kr, og 142 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Trakt -sett nå?
Ja. Prisen er under gjennomsnittet.