Hopp til innhold
Trådløs ladestasjon

TSL

Trådløs ladestasjon

799 kr
Spar 90 kr vs. siste 30 dagerHistorisk høyt

26% over snittprisen siste 30 dager

Ifølge Prisjakten.no er Trådløs ladestasjon billigst hos Elkjøp til 799 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 249 kr. Snittprisen siste 90 dager er 637 kr.

Sist oppdatert 14. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Ladestasjon med trådløs lader til QI-aktiverte smarttelefoner, Bluetooth ørepropper, smartklokker, smarttelefoner med 8-pin, micro-5-pin eller type-C ladeinngang

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Elkjøp
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 249 kr
Snitt: 637 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 249 kr
Snitt: 560 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 249 kr
Snitt: 560 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Trådløs ladestasjon billigst?

    Den laveste prisen er 799 kr hos Elkjøp.

  • Har prisen på Trådløs ladestasjon gått ned?

    Prisen har økt 550 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.

  • Hva er laveste pris på Trådløs ladestasjon?

    Den laveste prisen vi har registrert er 249 kr. Akkurat nå er laveste pris 799 kr.

  • Hva er normal pris på Trådløs ladestasjon?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 637 kr, og 560 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Trådløs ladestasjon nå?

    Prisen ligger 26% over snittprisen siste 30 dager akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.