Hopp til innhold
Toalettbørste GESUNDA mattglasert

Toalettbørste GESUNDA mattglasert

75 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Ifølge Prisjakten.no er Toalettbørste GESUNDA mattglasert billigst hos Jysk til 75 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 97 kr.

Sist oppdatert 28. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Jysk
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 75 kr
Snitt: 97 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 75 kr
Snitt: 120 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 75 kr
Snitt: 120 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Toalettbørste GESUNDA mattglasert billigst?

    Den laveste prisen er 75 kr hos Jysk.

  • Har prisen på Toalettbørste GESUNDA mattglasert gått ned?

    Ja, prisen har gått ned 94 kr de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Toalettbørste GESUNDA mattglasert?

    75 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på Toalettbørste GESUNDA mattglasert?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 97 kr, og 120 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Toalettbørste GESUNDA mattglasert nå?

    Ja. Historisk laveste pris.

Lignende produkter