
Tiger of Sweden
Tiger of Sweden Tenuta Wool Travel Suit Trousers Olive Extreme
22% under snittprisen siste 30 dager
Ifølge Prisjakten.no er Tiger of Sweden Tenuta Wool Travel Suit Trousers Olive Extreme billigst hos Care of Carl til 1 199 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 760 kr. Snittprisen siste 90 dager er 1 543 kr.
Sist oppdatert 21. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
• Produsert i ull, polyester samt stretch. • Stenges med glidelås og hekte. • To lommer fram og to passpolerte baklommer. • Bukse med press.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Tiger of Sweden Tenuta Wool Travel Suit Trousers Olive Extreme billigst?
Den laveste prisen er 1 199 kr hos Care of Carl.
Har prisen på Tiger of Sweden Tenuta Wool Travel Suit Trousers Olive Extreme gått ned?
Ja, prisen har gått ned 500 kr de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Tiger of Sweden Tenuta Wool Travel Suit Trousers Olive Extreme?
Den laveste prisen vi har registrert er 760 kr. Akkurat nå er laveste pris 1 199 kr.
Hva er normal pris på Tiger of Sweden Tenuta Wool Travel Suit Trousers Olive Extreme?
Snittprisen de siste 90 dagene er 1 543 kr, og 1 544 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Tiger of Sweden Tenuta Wool Travel Suit Trousers Olive Extreme nå?
Ja. 22% under snittprisen siste 30 dager.