
The Starship, from a Distance
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er The Starship, from a Distance billigst hos Outland til 269 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 269 kr.
Sist oppdatert 17. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
WE THOUGHT THEY WERE HARMLESS. WE WERE WRONG. When journalist Stacy Sterling arrives at Collins Space Station to report on the mysterious abandonment of humanity's farthest outpost in the Asteroid Belt, she learns the real story: the imminent launch of the Solar System's first starship. But this starship was not built by humans. It was built by Inorganics, rogue artificial intelligences who take resources without regard to the cost in lives. Officials claim the Inorganics pose no threat, but Stacy, who lost her father to the machines, knows they're capable of great harm. To prove it, Stacy must now work with an untrustworthy ally and expose this existential threat to humanity before it's too late.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er The Starship, from a Distance billigst?
Den laveste prisen er 269 kr hos Outland.
Har prisen på The Starship, from a Distance gått ned?
Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på The Starship, from a Distance?
269 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på The Starship, from a Distance?
Snittprisen de siste 90 dagene er 269 kr, og 269 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe The Starship, from a Distance nå?
Ja. Historisk laveste pris.


