Hopp til innhold
The Prison Letters of Nelson Mandela

The Prison Letters of Nelson Mandela

420 kr
Vent litt

Prisen er noe over gjennomsnittet

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 420 kr eller lavere 34 av siste 34 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er The Prison Letters of Nelson Mandela billigst hos Bokkilden til 420 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 399 kr. Snittprisen siste 90 dager er 412 kr.

Sist oppdatert 23. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Bok - Innbundet. Arrested in 1962 as South Africa’s apartheid regime intensified its brutal campaign against political opponents, forty-four-year-old lawyer and African National Congress activist Nelson Mandela had no idea that he would spend the next twenty-seven years in jail.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Bokkilden
På lager

Utsolgt

ARK Bokhandel
Utsolgt

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 399 kr
Snitt: 412 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 399 kr
Snitt: 416 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 399 kr
Snitt: 416 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er The Prison Letters of Nelson Mandela billigst?

    Den laveste prisen er 420 kr hos Bokkilden.

  • Hvor mange butikker selger The Prison Letters of Nelson Mandela?

    2 butikker selger The Prison Letters of Nelson Mandela: Bokkilden, ARK Bokhandel.

  • Har prisen på The Prison Letters of Nelson Mandela gått ned?

    Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på The Prison Letters of Nelson Mandela?

    Den laveste prisen vi har registrert er 399 kr. Akkurat nå er laveste pris 420 kr.

  • Hva er normal pris på The Prison Letters of Nelson Mandela?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 412 kr, og 416 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe The Prison Letters of Nelson Mandela nå?

    Prisen ligger prisen er noe over gjennomsnittet akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.