Hopp til innhold
The Invisible Parade

The Invisible Parade

249 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 249 kr eller lavere 35 av siste 35 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er The Invisible Parade billigst hos Outland til 249 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 249 kr.

Sist oppdatert 22. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

It's time to join the party! Adventure awaits readers of all ages on Día de Muertos in this stunningly original and lushly illustrated tour de force about family, love, and overcoming grief from 1 bestselling superstar Leigh Bardugo and World Fantasy Award and Hugo Award-winner John Picacio.Everyone in the neighborhood was getting ready for the party. Everyone knew somebody on the guest list. . . . This was the day the dead returned. There's a party tonight, but Cala doesn't want to go. While her family prepares for the celebration, Cala grieves her grandfather and tries to pretend she's not afraid. But when she is separated from her family at the cemetery, Cala encounters four mysterious riders who will show her she is actually quite brave after all. Brimming with magic and humor, The Invisible Parade is the first picture-book collaboration between award-winner John Picacio and New York Times bestselling Leigh Bardugo. Set on the night of Día de Muertos, Cala'

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Outland
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 249 kr
Snitt: 249 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 249 kr
Snitt: 249 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 249 kr
Snitt: 249 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er The Invisible Parade billigst?

    Den laveste prisen er 249 kr hos Outland.

  • Har prisen på The Invisible Parade gått ned?

    Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på The Invisible Parade?

    249 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på The Invisible Parade?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 249 kr, og 249 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe The Invisible Parade nå?

    Ja. Historisk laveste pris.