Hopp til innhold
Anbefalt i Beste TV 2026

Samsung

The Frame UE49LS03

1 998 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 1 998 kr eller lavere 73 av siste 73 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er The Frame UE49LS03 billigst hos HiFi Klubben til 1 998 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 0 butikker. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 1 998 kr.

Sist oppdatert 4. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

0 butikker

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

HiFi Klubben
Utsolgt

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 1 998 kr
Snitt: 1 998 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 1 998 kr
Snitt: 1 998 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 1 998 kr
Snitt: 1 998 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er The Frame UE49LS03 billigst?

    Den laveste prisen er 1 998 kr hos HiFi Klubben.

  • Har prisen på The Frame UE49LS03 gått ned?

    Ja, prisen har gått ned 9 992 kr de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på The Frame UE49LS03?

    1 998 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på The Frame UE49LS03?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 1 998 kr, og 1 998 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe The Frame UE49LS03 nå?

    Ja. Historisk laveste pris.

Lignende produkter