Hopp til innhold
The Alliance Alive HD Remastered

NIS America

The Alliance Alive HD Remastered

721 kr
Bra tid å kjøpe

Prisen er under gjennomsnittet

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 721 kr eller lavere 31 av siste 31 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er The Alliance Alive HD Remastered billigst hos CoolShop til 721 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 599 kr. Snittprisen siste 90 dager er 717 kr.

Sist oppdatert 11. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

En tidsalder med mørke har rammet verden. The Dark Current, en katastrofal hendelse forårsaket av Daemons fremvekst, har desimert befolkningen og delt land i separate regioner, og etterlatt de overlevende å bli underkastet av daemoniske overherrer. For å gjenvinne hjemmet og frigjøre folket, vil et usannsynlig fellesskap av helter slå seg sammen for å utløse en brennende revolusjon. Utforsk forskjellige riker, få nye ferdigheter i kampens hete, og inngå allianser for å stå imot demonene! Nøkkelegenskaper En levende verden - Utforsk mange temaområder ved hjelp av skip, dyrefester og flygende maskiner. Forged in Battle-Ignér din besluttsomhet om å utføre kritiske angrep og "vekke" nye ferdigheter for karakterene dine midt i kampen. Stå sammen - inngå allianser med forskjellige laug for å styrke din styrke, samtidig som du får tilgang til nye kjøretøyer, områder, magi og mer.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

CoolShop
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 681 kr
Snitt: 717 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 599 kr
Snitt: 676 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 599 kr
Snitt: 676 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er The Alliance Alive HD Remastered billigst?

    Den laveste prisen er 721 kr hos CoolShop.

  • Har prisen på The Alliance Alive HD Remastered gått ned?

    Prisen har økt 122 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.

  • Hva er laveste pris på The Alliance Alive HD Remastered?

    Den laveste prisen vi har registrert er 599 kr. Akkurat nå er laveste pris 721 kr.

  • Hva er normal pris på The Alliance Alive HD Remastered?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 717 kr, og 676 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe The Alliance Alive HD Remastered nå?

    Ja. Prisen er under gjennomsnittet.

Lignende produkter