Hopp til innhold
Targus Sagano Slipcase Dataveske 14"

Targus

Targus Sagano Slipcase Dataveske 14"

400 kr
Vent litt

Prisen er noe over gjennomsnittet

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 400 kr eller lavere 76 av siste 76 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Targus Sagano Slipcase Dataveske 14" billigst hos Kjell & Company til 400 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 280 kr. Snittprisen siste 90 dager er 400 kr.

Sist oppdatert 27. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Funksjonell og elegant skulderveske fra Targus, laget av gjenvunnede plastflasker. Vesken har et polstret laptopetui og plass til alt tilbehøret. I tillegg har den en lomme med glidelås på fremsiden for praktisk oppbevaring av for eksempel lommebok, mobil eller hodetelefoner. Avtakbar skulderstropp og innebygd festefunksjon ved bruk sammen med kabinveske. Mål: 41x29x5 cm.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Kjell & Company
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 400 kr
Snitt: 400 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 280 kr
Snitt: 392 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 280 kr
Snitt: 392 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Targus Sagano Slipcase Dataveske 14" billigst?

    Den laveste prisen er 400 kr hos Kjell & Company.

  • Har prisen på Targus Sagano Slipcase Dataveske 14" gått ned?

    Prisen har økt 120 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.

  • Hva er laveste pris på Targus Sagano Slipcase Dataveske 14"?

    Den laveste prisen vi har registrert er 280 kr. Akkurat nå er laveste pris 400 kr.

  • Hva er normal pris på Targus Sagano Slipcase Dataveske 14"?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 400 kr, og 392 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Targus Sagano Slipcase Dataveske 14" nå?

    Prisen ligger prisen er noe over gjennomsnittet akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.

Lignende produkter