Tapt tid
20% over snittprisen siste 30 dager
Ifølge Prisjakten.no er Tapt tid billigst hos Bokkilden til 169 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 119 kr. Snittprisen siste 90 dager er 134 kr.
Sist oppdatert 25. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Bok - Paperback. Margrete forsøker så godt hun kan å redde datteren til Greta Tobiassen, men frykter at den medfødte hjertefeilen vil koste spedbarnet livet.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Tapt tid billigst?
Den laveste prisen er 169 kr hos Bokkilden.
Har prisen på Tapt tid gått ned?
Prisen har økt 30 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.
Hva er laveste pris på Tapt tid?
Den laveste prisen vi har registrert er 119 kr. Akkurat nå er laveste pris 169 kr.
Hva er normal pris på Tapt tid?
Snittprisen de siste 90 dagene er 134 kr, og 131 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Tapt tid nå?
Prisen ligger 20% over snittprisen siste 30 dager akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.
