
Rollespill
Tales of the Valiant RPG Starter Set
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er Tales of the Valiant RPG Starter Set billigst hos Gamezone til 659 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 659 kr.
Sist oppdatert 7. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Tales of the Valiant RPG: Starter Set - Begynn din legendariske reise! Ta steget inn i rollespillets verden med Set. Dette omfattende settet er designet for både nybegynnere og erfarne spillere, inneholder alt du trenger å starte ditt episke eventyr. Fra lære det grunnleggende til utforske spennende oppdrag dette inngangsport heltemot, fare spenning. Perfekt nye spillere: Inneholder en nybegynnervennlig guide som forklarer om rollespill, inkludert hvordan leder spiller første økt. Fullt kompatibelt 5E: Bruker Black Flag Roleplaying System, noe gjør sømløst spillere kjent Fifth Edition D&D. Eksklusive miniatyrer: Inkluderer fire svært detaljerte miniatyrer av ikoniske Valiant-figurer, helt ny skapt settet. Spillklare eventyr: To fullt utviklede eventyrbøker introduserer deg den rike verdenen actionfylte historier. Komplett tilbehør: Leveres slagkart, et komplett sett polyedriske terninger, ferdiglagde karakterark fargesterke spillebrikker spillet engasjerende. Enten rollespill eller vet
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Tales of the Valiant RPG Starter Set billigst?
Den laveste prisen er 659 kr hos Gamezone.
Har prisen på Tales of the Valiant RPG Starter Set gått ned?
Ja, prisen har gått ned 19 kr de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Tales of the Valiant RPG Starter Set?
659 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Tales of the Valiant RPG Starter Set?
Snittprisen de siste 90 dagene er 659 kr, og 668 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Tales of the Valiant RPG Starter Set nå?
Ja. Historisk laveste pris.