Hopp til innhold
Synchroline Rosacure Intensive Cream Tinted Spf 30 30ml

Synchroline

Synchroline Rosacure Intensive Cream Tinted Spf 30 30ml

499 kr
Vent litt

Prisen er noe over gjennomsnittet

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 499 kr eller lavere 75 av siste 77 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Synchroline Rosacure Intensive Cream Tinted Spf 30 30ml billigst hos Kicks til 499 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 374 kr. Snittprisen siste 90 dager er 479 kr.

Sist oppdatert 27. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Rosacure Intensive Cream Tinted med lett farget emulsjon er en beskyttende dagkrem med UV-beskyttelse for hud som lett blir rød. Intensive mykgjør, styrker hudens barriere, reparerer og balanserer sensitiv og rødhetsutsatt hud. Kremen er rikt fuktighetsgivende og absorberes lett med en avkjølende følelse etterpå. Rosacure Intensive beskytter også ved jobb foran dataskjerm. Produktet anbefales spesielt i sommermånedene.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Kicks
På lager

Utsolgt

Lyko
Utsolgt

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 431 kr
Snitt: 479 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 374 kr
Snitt: 456 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 374 kr
Snitt: 456 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Synchroline Rosacure Intensive Cream Tinted Spf 30 30ml billigst?

    Den laveste prisen er 499 kr hos Kicks.

  • Hvor mange butikker selger Synchroline Rosacure Intensive Cream Tinted Spf 30 30ml?

    2 butikker selger Synchroline Rosacure Intensive Cream Tinted Spf 30 30ml: Kicks, Lyko.

  • Har prisen på Synchroline Rosacure Intensive Cream Tinted Spf 30 30ml gått ned?

    Ja, prisen har gått ned 108 kr de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Synchroline Rosacure Intensive Cream Tinted Spf 30 30ml?

    Den laveste prisen vi har registrert er 374 kr. Akkurat nå er laveste pris 499 kr.

  • Hva er normal pris på Synchroline Rosacure Intensive Cream Tinted Spf 30 30ml?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 479 kr, og 456 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Synchroline Rosacure Intensive Cream Tinted Spf 30 30ml nå?

    Prisen ligger prisen er noe over gjennomsnittet akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.

Lignende produkter