Hopp til innhold
Sylvanian Families - Baby Mermaid Castle (5701)

Sylvanian Families

Sylvanian Families - Baby Mermaid Castle (5701)

875 kr
Bra tid å kjøpe

Prisen er under gjennomsnittet

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 875 kr eller lavere 75 av siste 75 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Sylvanian Families - Baby Mermaid Castle (5701) billigst hos CoolShop til 875 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 379 kr. Snittprisen siste 90 dager er 875 kr.

Sist oppdatert 16. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Vi presenterer Sylvanian Families Baby Mermaid Castle - et magisk eventyr for barn fra 3 år og oppover! Bli med inn i Sylvanian Families' fortryllende verden med dette fengslende lekesettet Baby Mermaid Castle. Dette slottet ligger i fornøyelsesparken og byr på en rekke spennende attraksjoner som barna kan utforske. Se på når babyfigurene kjører opp og ned i taubanen, snurrer rundt i karusellen som er prydet med sjødyr og maneter, og tar en spennende ubåttur sammen med de glade, gule fiskene. Fra den store luftballongen på skipet har du en fantastisk utsikt over hele fornøyelsesparken. Inne i slottet finner du blant annet en skjult skattekiste, en elegant inngangsdør som kan åpnes og en koselig muslingeseng der de små kan hvile seg etter eventyrene. Gå heller ikke glipp av de søte babyfigurene av ørkenrev og perserkatt, utkledd som sjarmerende havfruer med grasiøse finner. Taubaneheisen kan kobles til Sylvanian Families babyforlystelsespark, slik at babyene kan reise frem og tilbake mellom de to spennende attraksjonene. Sylvanian Families Baby Mermaids Castle-lekesettet inneholder selve slottet med mange attraksjoner og tre babyfigurer, komplett med muslingeseng, luftballong, båtgynge, taubane, karusell og mye mer. I tillegg følger det med to babyfigurer med havfruefinner og en kaninfigur i sjokolade, ca. 3-5 cm høy. Sett fart på barnets fantasi og skap uforglemmelige eventyr med Sylvanian Families Baby Mermaid Castle - her venter magiske øyeblikk!

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

CoolShop
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 875 kr
Snitt: 875 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 379 kr
Snitt: 812 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 379 kr
Snitt: 798 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Sylvanian Families - Baby Mermaid Castle (5701) billigst?

    Den laveste prisen er 875 kr hos CoolShop.

  • Har prisen på Sylvanian Families - Baby Mermaid Castle (5701) gått ned?

    Prisen har økt 496 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.

  • Hva er laveste pris på Sylvanian Families - Baby Mermaid Castle (5701)?

    Den laveste prisen vi har registrert er 379 kr. Akkurat nå er laveste pris 875 kr.

  • Hva er normal pris på Sylvanian Families - Baby Mermaid Castle (5701)?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 875 kr, og 798 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Sylvanian Families - Baby Mermaid Castle (5701) nå?

    Ja. Prisen er under gjennomsnittet.

Lignende produkter