Hopp til innhold
Summerville Organic Babyteppe i musselin, Beige miks, 2 stk.

Summerville Organic

Summerville Organic Babyteppe i musselin, Beige miks, 2 stk.

144 kr
Historisk høyt

45% over snittprisen siste 30 dager

Ifølge Prisjakten.no er Summerville Organic Babyteppe i musselin, Beige miks, 2 stk. billigst hos Farmasiet til 144 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 81 kr. Snittprisen siste 90 dager er 99 kr.

Sist oppdatert 24. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Summerville Organic Babyteppe i musselin 2-pk er myke og behagelige musselintepper som er laget av 100 % økologisk bomull, i fargen hvit og beige. Summerville Organic Babyteppe i musselin 2-pk kan brukes på flere forskjellige måter. De er perfekte som gulpekluter, som et kjølig og luftig sommerteppe, eller et mykt teppe eller koseklut. Musselinpleddene har i tillegg riktig størrelse til å brukes som tøybleier. Den økologiske, myke bomullen er skånsom og myk mot babyens sensitive hud. Det er en hempe i det ene hjørnet av hvert teppe for enkel opphenging, for å feste en smokk eller lignende. Pakken inneholder 2 stk. babytepper. Størrelse: 70 x 70 cm, i fargen Petal Sandshell (hvit med beige blomstermønster og beige). Dette er et økologisk GOTS-sertifisert produkt. GOTS står for Global Organic Textile Standard. GOTS-sertifiseringen betyr at produktet er sertifisert hele veien fra økologisk bomullsdyrking til farging, produksjon, håndtering og lagring.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Farmasiet
På lager

Utsolgt

Apotera
Utsolgt

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 81 kr
Snitt: 99 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 81 kr
Snitt: 99 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 81 kr
Snitt: 99 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Summerville Organic Babyteppe i musselin, Beige miks, 2 stk. billigst?

    Den laveste prisen er 144 kr hos Farmasiet.

  • Hvor mange butikker selger Summerville Organic Babyteppe i musselin, Beige miks, 2 stk.?

    2 butikker selger Summerville Organic Babyteppe i musselin, Beige miks, 2 stk.: Farmasiet, Apotera.

  • Har prisen på Summerville Organic Babyteppe i musselin, Beige miks, 2 stk. gått ned?

    Prisen har økt 49 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.

  • Hva er laveste pris på Summerville Organic Babyteppe i musselin, Beige miks, 2 stk.?

    Den laveste prisen vi har registrert er 81 kr. Akkurat nå er laveste pris 144 kr.

  • Hva er normal pris på Summerville Organic Babyteppe i musselin, Beige miks, 2 stk.?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 99 kr, og 99 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Summerville Organic Babyteppe i musselin, Beige miks, 2 stk. nå?

    Prisen ligger 45% over snittprisen siste 30 dager akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.

Lignende produkter