Hopp til innhold
Anbefalt i Beste hudpleieprodukter 2026
STMNT Grooming Goods Conditioner 275 ml

STMNT Grooming Goods

STMNT Grooming Goods Conditioner 275 ml

220 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Ifølge Prisjakten.no er STMNT Grooming Goods Conditioner 275 ml billigst hos Lyko til 220 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 220 kr.

Sist oppdatert 27. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Gi håret og skjegget ditt maksimal pleie med STMNT Conditioner! Den fuktighetsgivende formelen, beriket med aktivt kull og mentol, mykgjør og frisker opp fra rot til topp. Opplev en ren og frisk følelse som varer hele dagen, samtidig som hårets naturlige glans gjenopprettes for en myk og smidig look. I tillegg beskytter den mot skader fra føning. Med en oppfriskende duft av sitrus og lavendel, elegant avrundet med tonkabønne. Helt fri for silikonoljer – perfekt for deg som vil ha det beste for både hår og skjegg. Bruk: Massér inn i nyvasket, fuktig hår. Skyll grundig. For best resultat, bruk etter STMNT-sjampo. Kan brukes daglig.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Lyko
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 220 kr
Snitt: 220 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 220 kr
Snitt: 220 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 220 kr
Snitt: 220 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er STMNT Grooming Goods Conditioner 275 ml billigst?

    Den laveste prisen er 220 kr hos Lyko.

  • Hva er laveste pris på STMNT Grooming Goods Conditioner 275 ml?

    220 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på STMNT Grooming Goods Conditioner 275 ml?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 220 kr, og 220 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe STMNT Grooming Goods Conditioner 275 ml nå?

    Ja. Historisk laveste pris.

Lignende produkter