Hopp til innhold
Stella Baltica

Stella Baltica

324 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 324 kr eller lavere 74 av siste 74 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Stella Baltica billigst hos Bokkilden til 324 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 324 kr.

Sist oppdatert 24. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Bok - Paperback. I 1918 forliser «Stella Baltica» utenfor kysten av Grønland. Ombord er russiske aristokrater på flukt fra revolusjonen.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Bokkilden
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 324 kr
Snitt: 324 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 324 kr
Snitt: 324 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 324 kr
Snitt: 324 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Stella Baltica billigst?

    Den laveste prisen er 324 kr hos Bokkilden.

  • Har prisen på Stella Baltica gått ned?

    Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Stella Baltica?

    324 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på Stella Baltica?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 324 kr, og 324 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Stella Baltica nå?

    Ja. Historisk laveste pris.

Lignende produkter