Hopp til innhold
Stanley Classic Vacuum Bottle 0.75 L Charcoal

Stanley

Stanley Classic Vacuum Bottle 0.75 L Charcoal

499 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Ifølge Prisjakten.no er Stanley Classic Vacuum Bottle 0.75 L Charcoal billigst hos Fjellsport til 499 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 603 kr.

Sist oppdatert 27. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Classic Vacuum Bottle 0.75 Ler en solid, klassisk termos med praktisk skrukork som rommer 0,75 liter, og passer fint både på tur, skole og arbeid. Korken er lett å skru på, og er garantert lekkasjefri slik at du trygt kan ha den i sekken. Den medfølgende koppen er dobbeltisolert og termosen holder innholdet varmt eller kaldt i 20 timer. Termos fra Stanley Lekkasje-fritt skrulokk Dobbeltisolert konstruksjon Holder varme eller kulde i 20 timer BPA-fri Oppvaskmaskinsikker Volum: 0,75L Materiale: Rustfritt stål Vekt: 590g

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Fjellsport
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 499 kr
Snitt: 603 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 499 kr
Snitt: 596 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 499 kr
Snitt: 596 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Stanley Classic Vacuum Bottle 0.75 L Charcoal billigst?

    Den laveste prisen er 499 kr hos Fjellsport.

  • Har prisen på Stanley Classic Vacuum Bottle 0.75 L Charcoal gått ned?

    Ja, prisen har gått ned 200 kr de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Stanley Classic Vacuum Bottle 0.75 L Charcoal?

    499 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på Stanley Classic Vacuum Bottle 0.75 L Charcoal?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 603 kr, og 596 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Stanley Classic Vacuum Bottle 0.75 L Charcoal nå?

    Ja. Historisk laveste pris.