Hopp til innhold
St. Tropez Self Tan Purity Bronzing Water Mousse 50 ml

St. Tropez

St. Tropez Self Tan Purity Bronzing Water Mousse 50 ml

289 kr
Vent litt

Prisen er noe over gjennomsnittet

Prishistorikk: Prisen har vært 289 kr eller lavere på 83 av 89 dager med data siste 90 dager (med 2 % toleranse). Dette fastslår ikke om butikkens oppgitte rabatt er riktig.

St. Tropez Self Tan Purity Bronzing Water Mousse 50 ml: laveste registrerte varepris er 289 kr hos Kicks, sammenlignet på tvers av 4 butikker. Laveste pris vi har registrert er 179 kr. Snittprisen siste 90 dager er 278 kr.

Pris sjekket 18. oktober 2026 kl. 07:30

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

4 butikkerPrisrange: 289 kr – 499 kr

St. Tropez Self Tan Purity Bronzing Water Mousse er en selvbruningsmousse i reisestørrelse, som gradvis gir farge og fukter huden. Formulert med forfriskende vann fra grønn mandarin og ekstrakt fra tropisk hibiskusblomst. Vegansk Tropisk duft Praktisk reisestørrelse Med parfyme Selvbruningsmousse med en herlig tropisk duft av Orkide. Gir fuktighet i opptil 24 timer, og utvikler seg til en gylden farge på 4-8 timer. St. Tropez Purity Water Mousse trenger ikke og skylles av, fargen smitter ikke over på klær og sengetøy. Formulert med ingredienser som bidrar til å fremkalle minimal selvbruningslukt. Fremgangsmåte:For beste resultat, påfør moussen ved hjelp av St. Tropez Dual Sided Mitt i oppadgående sirkelbevegelser. Påfør til slutt gjenværende mousse, som ligger igjen i votten, på hender og føtter. Du trenger ikke å skylle av moussen.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Kicks
På lagerSjekket 18. okt
Bangerhead
På lagerSjekket 17. okt
Vita
På lagerSjekket 19. okt
Lyko
På lagerSjekket 20. okt

Utsolgt

Parfym.no
Lagerstatus ikke nylig bekreftetSjekket 26. sepPrisen er ikke bekreftet de siste 10 dagene

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 259 kr
Snitt: 278 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 179 kr
Snitt: 312 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 179 kr
Snitt: 307 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er St. Tropez Self Tan Purity Bronzing Water Mousse 50 ml billigst?

    Den laveste prisen er 289 kr hos Kicks.

  • Hvor mange butikker selger St. Tropez Self Tan Purity Bronzing Water Mousse 50 ml?

    4 butikker har registrerte lagerførte tilbud på St. Tropez Self Tan Purity Bronzing Water Mousse 50 ml: Kicks, Bangerhead, Vita, Lyko.

  • Har prisen på St. Tropez Self Tan Purity Bronzing Water Mousse 50 ml gått ned?

    Den registrerte vareprisen er 30 kr høyere enn laveste registrerte pris 20. sep.

  • Hva er laveste pris på St. Tropez Self Tan Purity Bronzing Water Mousse 50 ml?

    Den laveste prisen vi har registrert er 179 kr. Laveste nylig sjekkede pris er 289 kr.

  • Hva er normal pris på St. Tropez Self Tan Purity Bronzing Water Mousse 50 ml?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 278 kr, og 307 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe St. Tropez Self Tan Purity Bronzing Water Mousse 50 ml nå?

    Prisen ligger prisen er noe over gjennomsnittet akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.

Lignende produkter