
Soundcore
Soundcore V20i Open-Ear hodetelefoner svart
12% over snittprisen siste 30 dager
Ifølge Prisjakten.no er Soundcore V20i Open-Ear hodetelefoner svart billigst hos Kjell & Company til 599 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 329 kr. Snittprisen siste 90 dager er 506 kr.
Sist oppdatert 28. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Anker Soundcore V20i er trådløse open-ear-hodetelefoner med justerbare ørekroker og komfortabel passform. De er utstyrt med 16 mm drivere som gir kraftig og fyldig lyd, samt 8 timers spilletid (36 timer med ladeetui). Med AI-basert mikrofonstøyreduksjon for klare samtaler.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Soundcore V20i Open-Ear hodetelefoner svart billigst?
Den laveste prisen er 599 kr hos Kjell & Company.
Har prisen på Soundcore V20i Open-Ear hodetelefoner svart gått ned?
Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Soundcore V20i Open-Ear hodetelefoner svart?
Den laveste prisen vi har registrert er 329 kr. Akkurat nå er laveste pris 599 kr.
Hva er normal pris på Soundcore V20i Open-Ear hodetelefoner svart?
Snittprisen de siste 90 dagene er 506 kr, og 498 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Soundcore V20i Open-Ear hodetelefoner svart nå?
Prisen ligger 12% over snittprisen siste 30 dager akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.
_758473_normal.webp)

_758531_normal.webp)
