
So Slime
So Slime - Super Slime Bucket
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er So Slime - Super Slime Bucket billigst hos Lekekassen til 194 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 2 butikker. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 194 kr.
Sist oppdatert 11. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Klem på den gigantiske slimen din og legg til konfetti! Samle dem alle! Fra 6 år. Inneholder: - 1 bøtte - 4 x 250g poser med ferdiglaget slime - 4 poser med dekorasjon
Ofte stilte spørsmål
Hvor er So Slime - Super Slime Bucket billigst?
Den laveste prisen er 194 kr hos Lekekassen.
Hvor mange butikker selger So Slime - Super Slime Bucket?
2 butikker selger So Slime - Super Slime Bucket: Lekekassen, CoolShop.
Har prisen på So Slime - Super Slime Bucket gått ned?
Ja, prisen har gått ned 55 kr de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på So Slime - Super Slime Bucket?
194 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på So Slime - Super Slime Bucket?
Snittprisen de siste 90 dagene er 194 kr, og 197 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe So Slime - Super Slime Bucket nå?
Ja. Historisk laveste pris.