
Smeg
Smeg kaffemaskin BCC02WHMEU (hvit)
8 999 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe
Historisk laveste pris
Lokkepris-vakt: Prisen har vært 8 999 kr eller lavere 71 av siste 71 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.
Ifølge Prisjakten.no er Smeg kaffemaskin BCC02WHMEU (hvit) billigst hos Elkjøp til 8 999 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 0 butikker. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 8 999 kr.
Sist oppdatert 25. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
0 butikker
Trykk: 19 bar. Integrert borekvern, skummer. Avtakbar 1,4 liter vanntank
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Smeg kaffemaskin BCC02WHMEU (hvit) billigst?
Den laveste prisen er 8 999 kr hos Elkjøp.
Har prisen på Smeg kaffemaskin BCC02WHMEU (hvit) gått ned?
Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Smeg kaffemaskin BCC02WHMEU (hvit)?
8 999 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Smeg kaffemaskin BCC02WHMEU (hvit)?
Snittprisen de siste 90 dagene er 8 999 kr, og 8 999 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Smeg kaffemaskin BCC02WHMEU (hvit) nå?
Ja. Historisk laveste pris.
