
SMARTSTORE™
SmartStore™ Classic 66 L oppbevaringsboks
12% over snittprisen siste 30 dager
Ifølge Prisjakten.no er SmartStore™ Classic 66 L oppbevaringsboks billigst hos Obs til 269 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 219 kr. Snittprisen siste 90 dager er 256 kr.
Sist oppdatert 17. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
SmartStore™ Classic 66 L oppbevaringsboks. Kan stables og har lokk med sneppertlås. Ypperlig til oppbevaring i garasje, loft eller bod.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er SmartStore™ Classic 66 L oppbevaringsboks billigst?
Den laveste prisen er 269 kr hos Obs.
Har prisen på SmartStore™ Classic 66 L oppbevaringsboks gått ned?
Prisen har økt 10 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.
Hva er laveste pris på SmartStore™ Classic 66 L oppbevaringsboks?
Den laveste prisen vi har registrert er 219 kr. Akkurat nå er laveste pris 269 kr.
Hva er normal pris på SmartStore™ Classic 66 L oppbevaringsboks?
Snittprisen de siste 90 dagene er 256 kr, og 257 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe SmartStore™ Classic 66 L oppbevaringsboks nå?
Prisen ligger 12% over snittprisen siste 30 dager akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.