Hopp til innhold
Anbefalt i Beste barnevogn 2026
Sleepytroll Baby Rocker barnevognvugger

Sleepytroll

Sleepytroll Baby Rocker barnevognvugger

1 940 kr
Historisk høyt

14% over snittprisen siste 30 dager

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 1 940 kr eller lavere 72 av siste 72 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Sleepytroll Baby Rocker barnevognvugger billigst hos Deal til 1 940 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 1 699 kr. Snittprisen siste 90 dager er 1 699 kr.

Sist oppdatert 29. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Barnevognvuggen tar seg av med å få babyen til å sovne når du trenger en ekstra hånd

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Deal
På lager

Utsolgt

Power
Utsolgt

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 1 699 kr
Snitt: 1 699 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 1 699 kr
Snitt: 1 699 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 1 699 kr
Snitt: 1 699 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Sleepytroll Baby Rocker barnevognvugger billigst?

    Den laveste prisen er 1 940 kr hos Deal.

  • Hvor mange butikker selger Sleepytroll Baby Rocker barnevognvugger?

    2 butikker selger Sleepytroll Baby Rocker barnevognvugger: Deal, Power.

  • Har prisen på Sleepytroll Baby Rocker barnevognvugger gått ned?

    Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Sleepytroll Baby Rocker barnevognvugger?

    Den laveste prisen vi har registrert er 1 699 kr. Akkurat nå er laveste pris 1 940 kr.

  • Hva er normal pris på Sleepytroll Baby Rocker barnevognvugger?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 1 699 kr, og 1 699 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Sleepytroll Baby Rocker barnevognvugger nå?

    Prisen ligger 14% over snittprisen siste 30 dager akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.

Lignende produkter