Hopp til innhold
Shiseido Sun Lotion Sensitive SPF50 150ml

Shiseido

Shiseido Sun Lotion Sensitive SPF50 150ml

520 kr
Bra tid å kjøpe

Prisen er under gjennomsnittet

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 520 kr eller lavere 76 av siste 76 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Shiseido Sun Lotion Sensitive SPF50 150ml billigst hos Vita til 520 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 0 butikker. Laveste pris vi har registrert er 390 kr. Snittprisen siste 90 dager er 481 kr.

Sist oppdatert 28. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

0 butikker

Få det beste fra Shiseido Suncare med den nye Shiseido Expert Sun Protector Lotion Sensitive SPF50+, som kombinerer avansert UV-beskyttelse med WetForce™ og Super-Veil UV 360™ for å beskytte mot både UVA- og UVB-stråler, samtidig som beskyttelseslaget forsterkes ved kontakt med vann og svette. Beriket med 85 % hudpleieingredienser, bidrar denne usynlige lotionen også til å forebygge dehydrering og tørrhet ved å gi opptil 8 timers fuktighet, noe som gjør den ideell for sensitiv hud og gir en strålende hud. Nye hudpleieingredienser: • Et algekompleks kombinert med glycyrrhizinsyrederivater og aloe vera: hjelper til å opprettholde fuktighet og lindrer tørrhet og ubehag • Profense CELS: bidrar til å beskytte huden mot skader fra solen • Anti-forurensningsingredienser: bekjemper oksidasjon forårsaket av luftforurensning* Egenskaper: • Svært vannresistent • Uten tilsatt parfyme og alkoholfri • Toleransetestet under dermatologisk og pediatrisk kontroll • Primæremballasjen består av 70 % plant

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Vita
Utsolgt

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 390 kr
Snitt: 481 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 390 kr
Snitt: 488 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 390 kr
Snitt: 488 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Shiseido Sun Lotion Sensitive SPF50 150ml billigst?

    Den laveste prisen er 520 kr hos Vita.

  • Har prisen på Shiseido Sun Lotion Sensitive SPF50 150ml gått ned?

    Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Shiseido Sun Lotion Sensitive SPF50 150ml?

    Den laveste prisen vi har registrert er 390 kr. Akkurat nå er laveste pris 520 kr.

  • Hva er normal pris på Shiseido Sun Lotion Sensitive SPF50 150ml?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 481 kr, og 488 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Shiseido Sun Lotion Sensitive SPF50 150ml nå?

    Ja. Prisen er under gjennomsnittet.

Lignende produkter