
SHIFT™ Magnesium 180 tbl
Prisen er under gjennomsnittet
Ifølge Prisjakten.no er SHIFT™ Magnesium 180 tbl billigst hos Life til 699 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 489 kr. Snittprisen siste 90 dager er 633 kr.
Sist oppdatert 28. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Magnesium er et essensielt mineral for kroppen som er avgjørende for mange funksjoner og prosesser. For å sikre optimalt opptak inneholder SHIFT™ Magnesium fire magnesiumforbindelser og vitamin B6, som støtter rask og effektiv absorpsjon i kroppen. Cellene i kroppen er avhengig av magnesium, som bidrar til normal muskelfunksjon og energiomsetning. Magnesium bidrar også til elektrolyttbalansen og proteinsyntesen, så det er et flott tilskudd for deg som trener eller svetter mye. Mineralet er også veldig fint for benstruktur da det bidrar til å opprettholde normale knokler, samt tenner. Både magnesium og vitamin B6 bidrar til å redusere tretthet og utmattelse som mange kan kjenne på, og opprettholde normal psykologisk funksjon og nervesystemets funksjon. SHIFT™ Magnesium kan brukes hver dag hele året. Magnesiumet i SHIFT™ Magnesium er utvunnet fra Great Salt Lake i USA, en naturlig mineralrik kilde som ogs
Ofte stilte spørsmål
Hvor er SHIFT™ Magnesium 180 tbl billigst?
Den laveste prisen er 699 kr hos Life.
Har prisen på SHIFT™ Magnesium 180 tbl gått ned?
Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på SHIFT™ Magnesium 180 tbl?
Den laveste prisen vi har registrert er 489 kr. Akkurat nå er laveste pris 699 kr.
Hva er normal pris på SHIFT™ Magnesium 180 tbl?
Snittprisen de siste 90 dagene er 633 kr, og 649 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe SHIFT™ Magnesium 180 tbl nå?
Ja. Prisen er under gjennomsnittet.



