Hopp til innhold
Shetlandsgjengen: heltene i Nordsjøen

Shetlandsgjengen: heltene i Nordsjøen

449 kr
Historisk høyt

16% over snittprisen siste 30 dager

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 449 kr eller lavere 69 av siste 69 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Shetlandsgjengen: heltene i Nordsjøen billigst hos Bokkilden til 449 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 249 kr. Snittprisen siste 90 dager er 385 kr.

Sist oppdatert 17. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Bok - Paperback. Krigsheltene i Shetlandsgjengen får sin velfortjente historie. Våren 1940: Etter det norske nederlaget, trekker de siste britiske soldatene seg ut fra Åndalsnes.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Bokkilden
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 249 kr
Snitt: 385 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 249 kr
Snitt: 403 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 249 kr
Snitt: 403 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Shetlandsgjengen: heltene i Nordsjøen billigst?

    Den laveste prisen er 449 kr hos Bokkilden.

  • Har prisen på Shetlandsgjengen: heltene i Nordsjøen gått ned?

    Prisen har økt 200 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.

  • Hva er laveste pris på Shetlandsgjengen: heltene i Nordsjøen?

    Den laveste prisen vi har registrert er 249 kr. Akkurat nå er laveste pris 449 kr.

  • Hva er normal pris på Shetlandsgjengen: heltene i Nordsjøen?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 385 kr, og 403 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Shetlandsgjengen: heltene i Nordsjøen nå?

    Prisen ligger 16% over snittprisen siste 30 dager akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.

Lignende produkter