Hopp til innhold
Sensai Total Lip 0,3 ml

Sensai

Sensai Total Lip 0,3 ml

590 kr
Vent litt

Prisen er noe over gjennomsnittet

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 590 kr eller lavere 40 av siste 40 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Sensai Total Lip 0,3 ml er billigst hos Lyko til 590 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 579 kr. Snittprisen siste 90 dager er 588 kr.

Sist oppdatert 27. juni 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

En skimrende, pleiende og fuktighetsgivende lipgloss i klare farger. Den fyldige og flytende teksturen er lett å påføre og gir fyldigere lepper med glossy effekt. Tilfører fuktighet kontinuerlig og minimerer fine og vertikale linjer for silkemyke lepper. Brukes rett på leppene for en naturlig look eller oppå leppestift for en mer definert og fyldig effekt.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Lyko
På lager

Utsolgt

Kicks
Utsolgt

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 579 kr
Snitt: 588 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 579 kr
Snitt: 588 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 579 kr
Snitt: 588 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Sensai Total Lip 0,3 ml billigst?

    Den laveste prisen er 590 kr hos Lyko.

  • Hvor mange butikker selger Sensai Total Lip 0,3 ml?

    2 butikker selger Sensai Total Lip 0,3 ml: Lyko, Kicks.

  • Har prisen på Sensai Total Lip 0,3 ml gått ned?

    Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Sensai Total Lip 0,3 ml?

    Den laveste prisen vi har registrert er 579 kr. Akkurat nå er laveste pris 590 kr.

  • Hva er normal pris på Sensai Total Lip 0,3 ml?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 588 kr, og 588 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Sensai Total Lip 0,3 ml nå?

    Prisen ligger prisen er noe over gjennomsnittet akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.