
Seasons of Chaos Expansion
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er Seasons of Chaos Expansion billigst hos Outland til 199 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 199 kr.
Sist oppdatert 23. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
 Husk kortlommer (sleeves)!Ta vare på kortene som følger med i dette spillet! Vi anbefaler at kortene legges i kortlommer for å redusere slitasje, samt gjøre stokkingen lettere! Nedenfor ser du kortlommene vi anbefaler til dette spillet:1 stk: Paladin Bors Board Game Sleeves 70x120 mm (55)
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Seasons of Chaos Expansion billigst?
Den laveste prisen er 199 kr hos Outland.
Har prisen på Seasons of Chaos Expansion gått ned?
Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Seasons of Chaos Expansion?
199 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Seasons of Chaos Expansion?
Snittprisen de siste 90 dagene er 199 kr, og 199 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Seasons of Chaos Expansion nå?
Ja. Historisk laveste pris.



