Hopp til innhold
Sandstrøm Turbo Fan F03 luftblåser

Sandstrøm

Sandstrøm Turbo Fan F03 luftblåser

1 299 kr
Spar 200 kr vs. siste 30 dagerBra tid å kjøpe

13% under snittprisen siste 30 dager

Ifølge Prisjakten.no er Sandstrøm Turbo Fan F03 luftblåser billigst hos Elkjøp til 1 299 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 999 kr. Snittprisen siste 90 dager er 1 496 kr.

Sist oppdatert 24. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Turbovifte. Innebygd LED. 1-times brukstid

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Elkjøp
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 1 299 kr
Snitt: 1 496 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 999 kr
Snitt: 1 428 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 999 kr
Snitt: 1 428 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Sandstrøm Turbo Fan F03 luftblåser billigst?

    Den laveste prisen er 1 299 kr hos Elkjøp.

  • Har prisen på Sandstrøm Turbo Fan F03 luftblåser gått ned?

    Ja, prisen har gått ned 200 kr de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Sandstrøm Turbo Fan F03 luftblåser?

    Den laveste prisen vi har registrert er 999 kr. Akkurat nå er laveste pris 1 299 kr.

  • Hva er normal pris på Sandstrøm Turbo Fan F03 luftblåser?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 1 496 kr, og 1 428 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Sandstrøm Turbo Fan F03 luftblåser nå?

    Ja. 13% under snittprisen siste 30 dager.