Anbefalt i Beste TV 2026

Samsung
Samsung 50" Q60B 4K QLED TV (2022)
8 490 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe
Historisk laveste pris
Lokkepris-vakt: Prisen har vært 8 490 kr eller lavere 39 av siste 39 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.
Ifølge Prisjakten.no er Samsung 50" Q60B 4K QLED TV (2022) billigst hos Elkjøp til 8 490 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 0 butikker. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 8 490 kr.
Sist oppdatert 4. juli 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
0 butikker
50Hz, 8ms, 3 stk. HDMI. 100% Colour Volume med Quantum Dot. Tizen, Motion Xcelerator
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Samsung 50" Q60B 4K QLED TV (2022) billigst?
Den laveste prisen er 8 490 kr hos Elkjøp.
Har prisen på Samsung 50" Q60B 4K QLED TV (2022) gått ned?
Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Samsung 50" Q60B 4K QLED TV (2022)?
8 490 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Samsung 50" Q60B 4K QLED TV (2022)?
Snittprisen de siste 90 dagene er 8 490 kr, og 8 490 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Samsung 50" Q60B 4K QLED TV (2022) nå?
Ja. Historisk laveste pris.


