Hopp til innhold
Ruridragon Vol. 02

Ruridragon Vol. 02

169 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 169 kr eller lavere 50 av siste 50 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Ruridragon Vol. 02 billigst hos Outland til 169 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 169 kr.

Sist oppdatert 22. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Ruri faces the usual high school issues: pushy classmates, annoying teachers, and...waking up with dragon horns?! Ruri Aoki awakens one morning to find a pair of horns growing from her head! It's already hard enough trying to be a normal high school girl, so how the heck is she gonna figure out this crazy dragon stuff? After releasing a burst of electricity during class, Ruri officially has her next dragon trait: electrostatic discharge! But not everyone wants to be friends with a dragon girl. Can Ruri soften up a steely classmate? Or will her attempts go up in flames?

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Outland
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 169 kr
Snitt: 169 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 169 kr
Snitt: 169 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 169 kr
Snitt: 169 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Ruridragon Vol. 02 billigst?

    Den laveste prisen er 169 kr hos Outland.

  • Har prisen på Ruridragon Vol. 02 gått ned?

    Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Ruridragon Vol. 02?

    169 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på Ruridragon Vol. 02?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 169 kr, og 169 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Ruridragon Vol. 02 nå?

    Ja. Historisk laveste pris.

Lignende produkter