
Rottefella
Rottefella Start Black
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er Rottefella Start Black billigst hos Intersport til 399 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 2 butikker. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 404 kr.
Sist oppdatert 8. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Rottefella Start er en solid langrennsbinding utviklet til barn. Bindingen er designet for at barna skal få økt mestringsfølelse og en god opplevelse ved bruk, enten det er i løypene eller lek. Innfestningen er særdeles lett i bruk og hendelen er enkel å åpne både for store og små hender. Rottefella Start er anbefalt av Skiforeningen.
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Rottefella Start Black billigst?
Den laveste prisen er 399 kr hos Intersport.
Hvor mange butikker selger Rottefella Start Black?
2 butikker selger Rottefella Start Black: Intersport, Sport 1.
Har prisen på Rottefella Start Black gått ned?
Ja, prisen har gått ned 30 kr de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Rottefella Start Black?
399 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Rottefella Start Black?
Snittprisen de siste 90 dagene er 404 kr, og 412 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Rottefella Start Black nå?
Ja. Historisk laveste pris.