Hopp til innhold
Anbefalt i Beste hudpleieprodukter 2026
Rodial Peach Lowlighter 5,5ml

Rodial

Rodial Peach Lowlighter 5,5ml

324 kr
Vent litt

Prisen er noe over gjennomsnittet

Ifølge Prisjakten.no er Rodial Peach Lowlighter 5,5ml billigst hos Vita til 324 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 2 butikker. Laveste pris vi har registrert er 239 kr. Snittprisen siste 90 dager er 324 kr.

Sist oppdatert 19. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

2 butikkerPrisrange: 324 kr505 kr

Peach Lowlighter er en silkemyk og matt hudforsterker med en varm ferskentone, ideell for medium til mørke hudtoner.

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Vita
På lager
Lyko
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 319 kr
Snitt: 324 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 239 kr
Snitt: 275 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 239 kr
Snitt: 292 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Rodial Peach Lowlighter 5,5ml billigst?

    Den laveste prisen er 324 kr hos Vita.

  • Hvor mange butikker selger Rodial Peach Lowlighter 5,5ml?

    2 butikker selger Rodial Peach Lowlighter 5,5ml: Vita, Lyko.

  • Har prisen på Rodial Peach Lowlighter 5,5ml gått ned?

    Prisen har økt 85 kr de siste 30 dagene. Sett opp et prisvarsel for å bli varslet når prisen synker.

  • Hva er laveste pris på Rodial Peach Lowlighter 5,5ml?

    Den laveste prisen vi har registrert er 239 kr. Akkurat nå er laveste pris 324 kr.

  • Hva er normal pris på Rodial Peach Lowlighter 5,5ml?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 324 kr, og 292 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Rodial Peach Lowlighter 5,5ml nå?

    Prisen ligger prisen er noe over gjennomsnittet akkurat nå. Sett opp et prisvarsel, så varsler vi deg når prisen synker.

Lignende produkter