Hopp til innhold
RØDE PSA1+ mikrofonstativ, oransje

Røde

RØDE PSA1+ mikrofonstativ, oransje

2 049 kr
Historisk lavtBra tid å kjøpe

Historisk laveste pris

Ifølge Prisjakten.no er RØDE PSA1+ mikrofonstativ, oransje billigst hos Elkjøp til 2 049 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 2 049 kr.

Sist oppdatert 13. august 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Profesjonelt mikrofonstativ for allsidig bruk

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Elkjøp
På lager

Utsolgt

Power
Utsolgt

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 2 049 kr
Snitt: 2 049 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 2 049 kr
Snitt: 2 049 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 2 049 kr
Snitt: 2 049 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er RØDE PSA1+ mikrofonstativ, oransje billigst?

    Den laveste prisen er 2 049 kr hos Elkjøp.

  • Hvor mange butikker selger RØDE PSA1+ mikrofonstativ, oransje?

    2 butikker selger RØDE PSA1+ mikrofonstativ, oransje: Elkjøp, Power.

  • Hva er laveste pris på RØDE PSA1+ mikrofonstativ, oransje?

    2 049 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.

  • Hva er normal pris på RØDE PSA1+ mikrofonstativ, oransje?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 2 049 kr, og 2 049 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe RØDE PSA1+ mikrofonstativ, oransje nå?

    Ja. Historisk laveste pris.