Hopp til innhold
Rode Interview PRO Trådløs mikrofon

Rode

Rode Interview PRO Trådløs mikrofon

2 590 kr
Bra tid å kjøpe

Prisen er under gjennomsnittet

Lokkepris-vakt: Prisen har vært 2 590 kr eller lavere 77 av siste 77 dager med data — dette er den vanlige prisen, ikke et reelt prisfall.

Ifølge Prisjakten.no er Rode Interview PRO Trådløs mikrofon billigst hos Kjell & Company til 2 590 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Laveste pris vi har registrert er 399 kr. Snittprisen siste 90 dager er 1 978 kr.

Sist oppdatert 5. juli 2026

Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.

1 butikk

Interview PRO er en trådløs håndmikrofon med innebygd 32-biters innspilling – ideelt for profesjonelle lydopptak. Den fungerer med alle mottakere i RØDE Series IV og bruker en stabil 2,4 GHz digital overføring med rekkevidde på opptil 200 meter. Mikrofonen har en kondensatorkapsel med kulekarakteristikk, klippfri innspilling og GainAssist-teknologi for profesjonell lyd i alle situasjoner. OBS! Mottaker er ikke inkludert!

Sett prisvarsel

Få beskjed når prisen faller til ønsket nivå.

Prissammenligning

Kjell & Company
På lager

Prishistorikk

Siste 90 dager
Lavpris: 399 kr
Snitt: 1 978 kr
Siste 6 mnd
Lavpris: 399 kr
Snitt: 1 408 kr
Siste 12 mnd
Lavpris: 399 kr
Snitt: 1 408 kr

Ofte stilte spørsmål

  • Hvor er Rode Interview PRO Trådløs mikrofon billigst?

    Den laveste prisen er 2 590 kr hos Kjell & Company.

  • Har prisen på Rode Interview PRO Trådløs mikrofon gått ned?

    Ja, prisen har gått ned 400 kr de siste 30 dagene.

  • Hva er laveste pris på Rode Interview PRO Trådløs mikrofon?

    Den laveste prisen vi har registrert er 399 kr. Akkurat nå er laveste pris 2 590 kr.

  • Hva er normal pris på Rode Interview PRO Trådløs mikrofon?

    Snittprisen de siste 90 dagene er 1 978 kr, og 1 408 kr de siste 12 månedene.

  • Er det et godt tidspunkt å kjøpe Rode Interview PRO Trådløs mikrofon nå?

    Ja. Prisen er under gjennomsnittet.