
Pan Vision
Resident Evil 4 Remake Gold Edition (Xbox)
Historisk laveste pris
Ifølge Prisjakten.no er Resident Evil 4 Remake Gold Edition (Xbox) billigst hos Outland til 529 kr akkurat nå, sammenlignet på tvers av 1 butikk. Dette er den laveste prisen vi har registrert. Snittprisen siste 90 dager er 529 kr.
Sist oppdatert 22. august 2026
Vi sender push og e-post når prisen synker — gratis konto kreves.
Resident Evil 4 Gold Edition inneholder Resident Evil 4 og Separate Ways-nedlastingen, der du spiller som Ada Wong og opplever det som skjer i Resident Evil 4 fra hennes perspektiv. Inneholder også en ekstra nedlastingspakke med diverse innhold.Resident Evil 46 år har gått siden den biologiske katastrofen i Raccoon City. Leon S. Kennedy får i oppgave å redde den kidnappede datteren til den amerikanske presidenten. Kommer han til å greie å overvinne galskapen som venter på ham?Separate Ways DLCSpill som Ada Wong i dette nye scenariet og opplev hendelsene i Resident Evil 4 fra hennes perspektiv, mens du får svar på ubesvarte spørsmål fra hovedhistorien. Hvilken vei kommer hun til å velge i oppdraget med å finne Amber?
Ofte stilte spørsmål
Hvor er Resident Evil 4 Remake Gold Edition (Xbox) billigst?
Den laveste prisen er 529 kr hos Outland.
Hvor mange butikker selger Resident Evil 4 Remake Gold Edition (Xbox)?
2 butikker selger Resident Evil 4 Remake Gold Edition (Xbox): Outland, Elkjøp.
Har prisen på Resident Evil 4 Remake Gold Edition (Xbox) gått ned?
Prisen har vært stabil de siste 30 dagene.
Hva er laveste pris på Resident Evil 4 Remake Gold Edition (Xbox)?
529 kr — den laveste prisen vi har registrert, og den er tilgjengelig akkurat nå.
Hva er normal pris på Resident Evil 4 Remake Gold Edition (Xbox)?
Snittprisen de siste 90 dagene er 529 kr, og 529 kr de siste 12 månedene.
Er det et godt tidspunkt å kjøpe Resident Evil 4 Remake Gold Edition (Xbox) nå?
Ja. Historisk laveste pris.